İLK-14 En İyi Beni Takip Et Uçağı.

Giriş

“Beni takip et” teknolojisi sayesinde GPS dronları

“Beni Takip Et” özelliğine sahip ilk tüketici GPS insansız hava araçları 2016 yılında ortaya çıktı ve hemen tüketici tarafından kabul gördü. Bugün, Beni Takip Et modu düzgün çalışmayan bir helikopter, eskimiş bir ürün olarak kabul edilir veya oyuncaklara aittir. Kural olarak, Beni Takip Et modu, bir bölmede en yaratıcı fikirleri bile tatmin etmenizi sağlayan diğer akıllı uçuş ve anket modlarını (Yörünge, ActiveTrack, İlgi Çekici Noktalar, Yol Noktaları, Daire, Arazi Takip vb.) içerir.

Follow Me teknolojisinin bir varyasyonu

Follow Me, drone'nuzu birkaç dokunuşla bir film ekibine dönüştüren akıllı bir uçuş ve çekim modudur. Şu anda kullanımda olan 2 tür Follow Me teknolojisi vardır. GPS işaret teknolojisi “Follow Me GPS” ve DJI ActiveTrack gibi en son nesne tanıma yazılımına dayalı teknoloji.

GPS işaret teknolojisi

Bu izleme yöntemi, cep telefonu, tablet, kontrol paneli veya Yer İstasyonu Kontrolü (GSC) gibi entegre GPS modülüne sahip cihazları kullanır. Bu durumda drone, eşleştirilen cihazın GPS modülünü takip edecek ve bu cihazı sürekli olarak çerçevenin merkezinde tutacak şekilde programlanmıştır. Hedef takibi, uçağın hedefi takip etmesi gerekmez, sabit takip de olabilir.

Yazılım tabanlı teknoloji

Bugün insansız dünyada mükemmelliğin zirvesidir. Burada görüntüleme sensörleri ve yazılım devreye giriyor. Tanıma teknolojisi ve yapay zeka ile birleştirilen sensörler, drone'a bir GPS işaretini güçlendirmeye gerek kalmadan bir kişiyi veya nesneyi akıllıca tanıma ve takip etme yeteneği verir.

Mafya. DJI GO4 uygulamaları.

Yazılım

Beni Takip Et modu için yazılım genellikle drone ile etkileşimin gerçekleştirildiği mobil uygulamada önceden kuruludur. Örneğin DJIGO 4 veya Fly uygulamasına sahiptir, Autel Robotics3DR'den

Walkera gibi bazı üreticiler yazılımı doğrudan bir yer kontrol istasyonuna (GSC) yerleştirir. Sadece birkaç fare tıklaması yeterlidir ve takip etmek veya izlemek istediğiniz şeyi programlayabilirsiniz.

Yazılım, bir nesneyi izlemek ve sürekli olarak izlemek için yazılım algoritmaları ve hesaplamaları kullanan oldukça karmaşık bir çözümdür. Çoğu uygulama, gimbal ve kamerayı önceden tanımlanmış uçuş mesafesi, yükseklik ve açılar için programlamanıza izin vererek, izleme sırasında videonuza benzersiz bir sinematik perspektif verir.

Mesafe

Her İHA üreticisi Follow Me modunu yürütmek için farklı bir mesafe kullanır. Modu ilk kez kullanırken, drone'nuzun tüm nüanslarını tam olarak öğrenene kadar mesafeyi kısa tutmak en iyisi olacaktır. GSC ile uçak verici/görüntüleme sistemi ile izlenen nesne arasında aşırı bir mesafe ayarlanırsa Follow Me iptal edilecektir. Örneğin Phantom 4 Pro V2.0 gibi DJI dronları

Mafya. DJI Fly uygulamaları.

Uçuş Güvenliği

Follow Me modundaki dronların büyük çoğunluğunun engel algılama ve kaçınma işlevlerini desteklemediği unutulmamalıdır. Beni Takip Et modu, engelsiz açık alanlar için harikadır.

 • Beni Takip Et modunda uçmaya başlamadan önce rotanızı önceden planlamanız, drone'nuzun potansiyel olarak çarpabileceği engelleri analiz etmeniz önerilir. Ayrıca ayarlarda drone'u engellerin üzerinden uçacak şekilde programlayabilirsiniz.
 • Bir iletişim kaybı veya yetersiz pil gücü durumunda Spark'ın nasıl çalışacağını belirlemek için istenen ayarları yapılandırmak için RTH (Eve Dönüş) işlevi altındaki uçak ayarlarını gözden geçirin. Kural olarak, maksimum dönüş irtifasını ve ayrıca eylem seçeneğini ayarlayabilirsiniz - bu, kalkış alanına geri dönmek veya doğrudan iletişim kaybı noktasına inmek içindir.
 • Mevcut pil şarjını ve gelen sistem uyarılarını izlemeyi unutmayın. Minimum pil seviyesine kadar Follow Me çekimlerine kendinizi kaptırmayın.

Best Follow Me Drone'ları

Best Follow Me çözümleri şunlar tarafından sunulmaktadır: SkidioDJI InnovationsAutel RoboticsParrotPower VisionYuneec International

Geleneklere göre son 14. sıradan başlayalım. Derecelendirmeye tam olarak aşina olmak için zamanı olmayanlar için aşağıda bir tablo hazırladık.

Smart Follow: İzleme / Paralel / Spot Işığı
)]
İsim
Kamera
Follow Me Teknolojisi
Modlar Beni Takip Et
Maks. aşağıdaki hız
Maks.uçuş süresi
Fiyat
İnceleme
Yuneec Typhoon H Plus
4K 20MP 1 '' CMOS Sony
GPS işaret
Beni Takip Et / Beni İzle
72 km / s
26 dak
2333 $
evet
Yuneec Typhoon H3
Leica ION L1 Pro 4K 20MP 1 '' CMOS
GPS işaretçisi
Beni Takip Et / Beni İzle
72 km / s
25 dak
3292 $
evet
Papağan ANAFI
4K 21MP 1 / 2.4 "CMOS Sony
Parrot FreeFlight 6 yazılımı için GPS işaretçisi
Kameraman / Beni Takip Et
55 km / s
25 dak
650 $'dan itibaren
evet
PowerEgg X drone
4K 12MP 1/2,8 “CMOS
Vision Yazılımı 2
64 km / s
30 dk
899 $'dan
evet
DJI Mavic Pro (Platin)
4K 12MP 1 / 2.3 “CMOS
DJI GO4 yazılımı
Aktif İz: Spot Işığı / Profil / İz, Arazi Takip
65 km / s
27/30 (PRO / PRO Platinum) dk
başlangıç ​​fiyatı 999 $
evet
DJI Mavic Air
​​
4K 12MP 1 / 2.3 “CMOS
DJI GO4 yazılımı
Aktif İz: Spot Işığı / Profil / İz
68,4 km / s
21 dak
599 $
'den
Autel Robotics EVO
4K 12MP 1 / 2.3 “CMOS
Autel Explorer Yazılımı
Dinamik İz: Takip / Tripod / Paralel
72 km / s
30 dak
799 $'dan
,
DJI Phantom 4 Pro V2.0
20MP 1 '' CMOS; Kürk. Deklanşör
DJI GO4 Yazılımı
Aktif İz: Profil / Spot Işığı / Daire / Arazi Takip
72 km / s
30 dak
, 1599 $'dan
evet
DJI Inspire 2
)
20MP 1 '' CMOS / 20MP 4/3 '' CMOS / 24MP 1 '' CMOS (X4S / X5S / X7)
DJI GO4 yazılımı
Spotlight Pro / ActiveTrack
94 km / s
27 dak
3299 $'dan
DJI Mavic 2
20MP 1 '' CMOS / 12MP 1 / 2.3'' CMOS (Pro / Zoom)
DJI GO4 Yazılımı
Active Track 2.0: Trace / Spotlight / Paralel
72 km / s
31 dak
1349 $'dan
) evet
DJI Mavic Air 2
48MP 1/2 '' CMOS
DJI Fly Yazılımı
Active Track 3.0 / Spotlight 2.0 / POI 3.0
68,4 km / s
34 dak
999 $'dan
)
evet
Autel Evo 2
20MP 1 '' CMOS sensör
Autel Explorer yazılımı
Dynamic Track 2.0: Dinamik / Tripod / Paralel
72 km / sa
40 dak
1349 $'dan
evet
DJI AIR 2S
20MP 1 '' CMOS Sensör
DJI Fly Yazılımı
)
FocusTrack: Active Track 4.0 / Spotlight 2.0 / POI 3.0
68,4 km / sa
31 dak
999 $'dan
,
Skydio 2
12MP 1 / 2.3 '' CMOS sensör
Yazılım Skydio 2
Hareketli İzleme / Sabit İz
58 km / s
23 dak
1349 $'dan
,

14. Yuneec Typhoon H Plus RS

En iyinin en iyisiyle beş kişi için kolayca rekabet edebilen türünün tek hexacopter yıl. tüketici ve ticari pazarlarda. Geri çekilebilir iniş ayakları ile katlanabilir bir karbon çerçeve üzerine inşa edilmiştir. Özelleştirilebilir platformun esnekliği nedeniyle, çeşitli tipte faydalı yüklerle donatılabilir. Özellikle, her biri yüksek hassasiyetli 360 derecelik 3 eksenli gimbal ile birlikte çalışan ve UAV'nin her versiyonu için ana fark olarak hizmet eden sinematik konfigürasyonlar için üç 4K kamera seçeneği mevcuttur.

Yüksek performanslı bir 4K kamera Yuneec C23, kalitesi zaten birçok kişi tarafından takdir edilen 20 MP 1 inçlik bir CMOS matrisi üzerine kurulu Typhoon H Plus RS'nin en üst sürümüne yerleştirildi. Drone'nun temel özelliklerinin listesini tamamlayın: patentli Intel RealSense ™ teknolojisini kullanarak engelleri algılama ve etrafında uçma işlevi, nesneyi takip etmek için iki seçenek (Beni Takip Et / Beni İzle) dahil olmak üzere 6 × önceden ayarlanmış otomatik uçuş ve çekim modları GPS işaret teknolojisi temelinde, Hyperlapse modunda çekim, panoramik çekim modları, LifeView LTE / 5G / 4G video yayınları için destek, FPV Yuneec SkyView gözlükleriyle uyumluluk.

Uçuşun ayırt edici özellikleri listesinde: 5 motorda acil iniş modu, maks. yatay uçuş hızı 72 km/s, maks. mesafe FPV kaldırma 1,6 km, maks. uçuş süresi 26 dakika. Çıkış tarihi: Ağustos 2016 Fiyat: 2,333 dolar. Yuneec Typhoon H hexacopter hakkında en detaylı bilgi incelememizde bulunabilir.

Yuneec Typhoon H Plus RS$2192'den itibaren
8.922222222222
Fiyat
7/10
Kamera
9/10
İşlevsellik
10/10
  )
Uçuş süresi
9/10
Uçuş performansı
9/10
Kompaktlık
7/10
Tamamlama
10/10
Güvenilirlik
10/10
Fiyat / Performans
10/10

Artıları

 • İşçilik / Tasarım
 • 6 motorlu / Katlanır yapı
 • Uçuş kalitesi
 • Otomatik uçuş ve çekim modları
 • Intel RealSense / IPS (Optik Akış Sensörü), geceleri bile her boyuttaki engelin etrafından uçar
 • Kameralı sürüm yelpazesi / Her birinin kalitesi görüntü / 360º çekim yapabilme
 • 5 motor için acil iniş modu
 • El Tipi Sihirbaz uzaktan kumandası / FPV SkyView gözlüğü bağlama imkanı
 • UAV kontrol becerisi gerektirmez
 • Fiyat

Eksileri

 • Bagaj boyutları
 • Gürültülü
 • Drone'nun mevcut pil şarjı sadece kişisel istasyonun ekranında bulunabilir

Video

Yuneec Typhoon H Plus drone.

13. Yuneec Typhoon H3

Özellikle yaşamları ayrılmaz bir şekilde yüksek kaliteli fotoğraf / video çekimi ile bağlantılı olan kullanıcılar için uygulanan en iyi sinematik çözüm. Bu Typhoon yinelemesinin kartviziti, kamerasıdır - dünyaca ünlü Alman şirketi Leica Camera AG'nin mühendisleri tarafından bu drone için özel olarak geliştirilen Leica ION L1 Pro. Leica mühendisleri tarafından yapılan tüm iyileştirmeler göz önüne alındığında, H3 versiyonundaki türünün tek örneği taşınabilir hexacopter, potansiyeli herhangi bir yaratıcı fikri yüksek kalitede kolayca gerçekleştirmenizi sağlayacak profesyonel bir araç statüsünü aldı..

Typhoon H3'ün temel özellikleri şunları içerir: patentli Intel RealSense ™ teknolojisi kullanılarak engellerin algılanması ve önlenmesi, konuyu takip etmek için iki seçenek (Beni Takip Et / Beni İzle) dahil olmak üzere 5 × akıllı otomatik uçuş ve çekim modları Zaman içinde test edilmiş GPS işaret teknolojisi temelinde, Hyperlapse modunda çekim, panoramik çekim modları, LifeView LTE / 5G / 4G video yayınları için destek ve Ekip modu (Ekip modu - kontrol / çekim).

Uçuşun ayırt edici özellikleri listesinde: 5 motorda acil iniş modu, maks. yatay uçuş hızı 70 km/s, maks. FPV kaldırma mesafesi 2 km, maks. uçuş süresi 25 dakika. Çıkış tarihi: Ekim 2019. Fiyat: 3.292 dolar. Yuneec Typhoon H3 hexacopter hakkında en detaylı bilgiyi incelememizde bulabilirsiniz.

Yuneec Typhoon H3$3292
9.1111111111111
Fiyat
8/10
Kamera
10/10
İşlevsellik
10/10
Uçuş süresi
10/10
Uçuş performansı
10/10
Kompaktlık
5/10
(530
Tamamlama
10/10
Güvenilirlik
10/10
Fiyat / Kalite
10/10

Artıları

 • İşçilik / Tasarım
 • 6 motorlu konfigürasyon / Katlanabilir tasarım
 • Uçuş performansı
 • 360 derece gimbal
 • Yeni Leica ION L1 Pro kameranın gelişiyle sinematik potansiyel
 • Otomatik uçuş ve çekim modları
 • Intel RealSense / IPS (Optik Akış Sensörü) geceleri bile her boyuttaki engelin etrafından uçar
 • 5 motor için acil iniş modu
 • El Sihirbazı uzaktan kumandası / SkyView FPV gözlüğü bağlantısı
)

Eksileri

 • Bagaj boyutları
 • Gürültülü
 • Drone'nun mevcut pil şarjı sadece kişisel istasyonun ekranında bulunabilir

Video

Yuneec Typhoon H3 drone'nun Takip modlarının gösterimi (videosu tekrarlanıyor çünkü an ağda p gösteren hiçbir materyal yok Takip modları Typhoon H3 versiyonuyla çalışır, ancak otomatik takip açısından Yuneec Typhoon H Plus'ın Yuneec Typhoon H3'ten farkı olmadığı için videoyu kopyaladık).

12. Parrot Anafi

Bugün hem tüketici hem de ticari geliştirici çözümlerini uygulayan en iyi Fransız platformu. Model, piyasaya sürülmesinden bu yana, Anafi'nin daha pahalı ve teknolojik olarak gelişmiş drone'lara kolayca iyi bir alternatif olarak hareket etmesini sağlayan oldukça zengin işlevselliğe sahip basit ve güvenilir bir ürün olarak kendini kanıtladı. Takip modlarını ana drone işlevlerine dahil etmek için geliştirici, her iki teknolojiyi de (Parrot FreeFlight 6 yazılımının GPS işaretçisi) kullandı ve bunlar genel olarak pratikte gösterge niteliğindeki performanslarını önceden belirledi.

Değişken kamera açısına (-90° ila 90°) sahip 2 eksenli mekanik bir yalpa içine yerleştirilmiş 21MP 4K kameranın çekiminden sorumludur ve tescilli 3 eksenli elektronik stabilizasyon ile birlikte çalışır. Drone'nun ana sinematik özelliklerinin listesi şunları içerir: Adobe / DNG / RAW formatları için destek, Cameraman / Follow me modlarında akıllı nesne takibi, 4K HDR modunda video çekimi, 2.8X (4K'da 1.4X), yenilikçi dijital kayıpsız zoom, 8 programlı uçuş ve çekim modlarının yanı sıra Hyperlapse ve Slow-Motion modları.

Maks. kaldırma mesafesi 4 km. Maks. yatay uçuş hızı 55 km / s. Maks. uçuş süresi 25 dakikadır. Çıkış tarihi: Haziran 2018 Fiyat: 650 $ 'dan itibaren. Papağan Anafi hakkında daha fazla ayrıntı incelememizde bulunabilir.

Papağan ANAFIbaşlangıç ​​fiyatı650
8.71111111111
Fiyat
6/10
Kamera
8/10
İşlevsellik
10/10
Uçuş süresi
9/10
Uçuş performansı
8/10
Kompaktlık
8/10
Seçenekler
10/10
Güvenilirlik
10/10
Fiyat / Kalite
10/10

Avantajlar

 • Kalite / Taşınabilirlik
 • Patentli malzeme yapısı (Dayanıklı ve hafif)
 • Benzersiz katlanabilir kiriş tasarımı
 • Konumlandırma GPS / Glonass sensör kompleksi
 • Düşük gürültülü tahrik sistemi / Dinamik (50 km/saate kadar)
 • 21MP 4K HDR kamera (bit hızı: 100Mbps)
 • 2 eksenli mekanik 3 eksenli EIS
 • Otomatik uçuş ve çekim modları
 • Maks. kaldırma mesafesi 4 km / Maks. uçuş süresi 25 dak
 • Taşıma çantasıyla gelir

Eksileri

 • Resmi olarak Rusya'ya tedarik edilmez
 • ) Engellerin etrafında uçmaz
 • 3 eksenli yalpalama yok
 • 4K yok @ 60 fps
 • Görüş açısı

Video

Beni takip et modunda Papağan Anafi'nin gösterimi.

11. Power Vision PowerEgg X

Etkileyici derecede güçlü donanıma sahip çok yönlü, her hava koşuluna uygun 3'ü 1 arada çözüm, akıllı uygulamalar için iki aracı aynı anda birleştirir yerden ve havadan çekim. Piyasaya sürülmesinden bu yana, yenilik, özellikle çekim kalitesi ve akıllı fonksiyonların çalışması ile ilgili olarak, özellikle uçuş ve çekim modu Smart Follow'un mevcut olduğu, bu model için tescilli yazılımda uygulanan, olumlu yönde kendini kanıtlamıştır. Algoritmaları, her üç senaryoda da (İzleme / Paralel / Spot Işığı) seçilen nesneyi tanıma ve izleme konusunda hızlı ve son derece doğru bir şekilde çalışmanıza izin verir.

1 / 2,8 inç CMOS sensör üzerine kurulu 12 MP 4K kameranın sinematik cephaneliğinde, yüksek hassasiyetli 3 eksenli bir yalpaya monte edilmiştir. PowerEgg X'in yerleşik video potansiyeli, maksimum 75 Mbps bit hızıyla 60 fps'de 4K video sağlar. 5 × önceden ayarlanmış otomatik uçuş ve QuickShot çekim modları (Dronie / Oval / Helix / Rocket / Circle), Ağır çekim ve Hyperlapse modları, her türlü fotoğraf güzelleştirme filtreleri ve çekimlerin birkaç dokunuşla akıllı düzenlemesini tamamlar.

Maks. kaldırma mesafesi 6 km. Maks. yatay uçuş hızı 64 km / s. Maks. uçuş süresi 30 dakikadır. Çıkış tarihi: Ocak 2020 Fiyat: 899 dolardan itibaren. Maks. PowerEgg X ile ilgili ayrıntılar için incelememize bakın.

PowerVision PowerEgg XBaşlangıç ​​fiyatı899
8.5
Fiyat
5/10
Kamera
8/10
İşlevsellik
10/10
Uçuş süresi
10/10
Uçuş performansı
8/10
Kompaktlık
7/10
Seçenekler
10/10
Güvenilirlik
9/10
Fiyat / Kalite
10/10
[7 30]

Artıları

 • İşçilik
 • Video Taşınabilirliği
 • Dönüşüm (drone / kamera / web kamerası)
 • 4K kamera 3 eksenli gimbal
 • Otomatik uçuş ve çekim modları
 • Akıllı işlevler
 • Yazılım (yeni filme alındı, işlendi, dolduruldu)
 • Çevrimiçi akış
 • Her türlü hava koşulunda çalışma

Eksileri

 • Kasanın genel boyutu
 • Su geçirmez muhafaza kaliteli çekimi azaltır
 • Uçuş menzili beyan edilenden uzak (maks. FCC modunda: 2,5 km)

Video

Follow me modunda Power Vision PowerEgg X drone'nun gösterimi.

10. DJI Mavic Pro (Platin)

Hobi alanındaki tüm taşınabilir İHA'ların gelecekteki formatını ve potansiyelini önceden belirleyen ilk katlanabilir çözüm. Bu kadar kompakt bir boyuta rağmen, özellikle katlandığında, drone, modelin hala en iyinin en iyisiyle rekabet edebildiği için güçlü bir yüksek performanslı dolgu aldı.

Nesnelerin izleme ve çekim işlevini uygulamak için, Spotlight, Profile, Trace, Terrain Follow Modu gibi çeşitli otopilot modları sunan ve çıkışta çeşitli izleme senaryoları sağlayan, zamana göre test edilmiş tescilli akıllı ActiveTrack teknolojisi kullanılır. 3 eksenli mekanik bir gimbalde çalışan 12MP 4K kameranın çekiminden sorumludur. Profesyonel düzeyde sinematik çekimler elde etmek için drone sistemi, üç akıllı otomatik uçuş ve QuickShot modu (Rocket / Dronie / Helix) ile önceden yüklenmiştir.

Drone'nun temel özelliklerinin listesi: engelleri tespit etmek ve etrafında uçmak için ön ve alt sensör sistemleri. OcuSync video iletim sistemi. Maks. kaldırma mesafesi 7 km. Maks. yatay uçuş hızı 65 km / s. Maks. uçuş süresi (PRO / PRO Platinum) 27/30 dk. Çıkış tarihi: Kasım 2016 Fiyat: 999 dolardan itibaren. incelememizde ve Mavic Pro Platinum'ungözden geçirilmiş versiyonundaki yeniliklerde DJI Mavic Pro hakkında daha fazla bilgi edinin.

DJI Mavic Pro (Platin)Başlangıç ​​fiyatı999]
8.933333333333
Fiyat
7/10
Kamera
9/10
İşlevsellik
10/10
Uçuş süresi
9/10
Uçuş performansı
9/10
Kompaktlık
10/10
Seçenekler
8/10
Güvenilirlik
10/10
Fiyat / Kalite
10/10
  [8 20]

Profesyoneller

 • Kompakt katlanmış
 • El tipi uzaktan kumanda konsolu
 • OcuSync
 • Uçuş aralığı
 • Kamera / Gimbal (görüntü kalitesi)
 • Otonom nitelikler
 • Hareket kontrolü
 • Nesne izleme modu
 • İle uyumlu DJI Goggles
 • Kutudan çıkmaya hazır

Eksileri

 • Kaydedilmiş videoda koruyucu başlık ile uçarken / fotoğraf parlaması görünüyor
 • Dar kamera açısı
 • Gimbal ile ilgili hiçbir mekanizma veya uyarı sistemi kaldırılmamış
 • Engel algılama sistemi mükemmel değil. Pilotaj sırasında dikkatli olunması gerekir.

Video

DJI Mavic Pro (Platinum) drone'nun ActiveTrack modunda bir gösterimi.

9. DJI Mavic Air

Serinin en iyisi görünümü alan ilk ve tek Mavic Air, daha sonra ilk AIR yinelemesinin damgasını vurdu. Bu kadar kompakt bir boyuta rağmen, modelin potansiyeli o kadar iyi oldu ki, ilk incelemelerden itibaren drone, tüketicinin maksimum tanınırlığını kazandı ve hala büyük talep görüyor. Quadcopter cephaneliğinde, izlemek için harici bir GPS işaretçisi gerektirmeyen birinci nesil ActiveTrack Follow Me'nin zaman içinde test edilmiş teknolojisi, eşleştirilmiş akıllı telefonun ekranında istenen nesneyi basitçe vurgulamak için yeterlidir ve drone onu takip etmeye hazır. Teknoloji, 16 nesneye/kişiye kadar tanıyabilir.

Bu drone Phantom 4 Pro, Mavic Pro veya Spark gibi popüler hobi DJI modellerinden sonra geldiğinden, deneyimler Mavic Air'de uygulanan ActiveTrack'in çok daha doğru çalıştığını göstermiştir. Kullanıcının seçebileceği üç standart nesne izleme senaryosu vardır: İzleme Modu / Spot Işığı Modu / Profil Modu. Gelişmiş izleme teknolojisini tamamlayan, altı adede kadar ön ayarlı akıllı otomatik uçuş ve QuickShots modu (Roket / Dronie / Circle / Helix / Asteroid / Boomerang), Tripod modu, Sinematik modlar, TapFly ve Points of Interest. SmartCapture gibi bir modun ortaya çıkmasıyla, drone'yu el hareketleriyle kontrol etmek mümkün oldu.

Çekimden 1 / 2.3 inç CMOS sensör üzerine kurulu 12 MP 4K kamera sorumludur. Stabilizasyondan 3 eksenli mekanik bir gimbal sorumludur. Çevredeki dünyanın görselleştirilmesi ve aynı zamanda güvenli pilotaj, uçuş sırasında önceden otomatik bir uçuş planlayabilen ön, arka ve alt 3 boyutlu engel algılama ve kaçınma sistemi ile sağlanmaktadır.

Maks. kaldırma mesafesi 4 km. Maks. yatay uçuş hızı 68,4 km / s. Maks. uçuş süresi 21 dakikadır. Çıkış tarihi: Ocak 2018 Fiyat: 599 dolardan itibaren. incelememizde DJI Mavic Air hakkında daha fazla bilgi edinin.

DJI Mavic AirBaşlangıç ​​fiyatı599]
8.888888888888
Fiyat
7/10
Kamera
9/10
İşlevsellik
10/10
Uçuş süresi
8/10
Uçuş performansı
) 9/10
Kompaktlık
10/10
Seçenekler
8/10
Güvenilirlik
10/10
Fiyat / Kalite
10/10

Profesyoneller

 • Performans
 • Taşınabilirlik
 • Uçuş performansı / 4 km'ye kadar menzil
 • Akıllı uçuş modları
 • Kamera (kalite ve çekim yetenekleri)
 • Engellerin etrafında uçar / APAS / VIO
 • FlightAutonomy 2.0
 • İyileştirilmiş SmartCapture
 • ) 21 dakikaya kadar uçuş süresi
 • DJI Goggles ile uyumlu

Eksileri

 • Wi-Fi üzerinden video aktarımı
 • Rotorlar katlanamaz

Video

ActiveTrack modunda DJI Mavic Air'in gösterimi.

8. Autel Robotics Evo

Geliştirici tarafından yüksek teknolojili DJI Mavic Pro'ya güçlü bir Amerikan yanıtı olarak uygulanan zamana göre test edilmiş çözüm. 60 fps'de 4K video çeken ilk katlanabilir drone oldu. EVO'nun kalbinde, gerçek zamanlı olarak üç boyutlu bir ortam oluşturmanıza ve bir rota planlamanıza olanak tanıyan, dürbün ön, arka ve alt duyu sistemi temelinde inşa edilmiş, çevreleyen dünyanın güçlü bir patentli 3D görselleştirme sistemi bulunur. düşük ışık koşullarında bile karşılaşılan engelleri dikkate alarak ilerleyin. Drone'nun en üst düzey nesne izleme sistemi DJI Active Track ile kolayca rekabet edebilmesi için Autel Robotics mühendisleri, nesneleri tanıma ve takip etme için sıfırdan benzersiz bir teknoloji geliştirdiler.: Follow / Tripod / Paralel), sistem görünümünden kısa bir süreliğine kaybolsa bile bir nesnenin kaybını ortadan kaldırır, bu da çıktıda Follow modunda daha az hata sağlar.

Autel Evo, H.264 veya H.264'te 100 Mbps'ye kadar saniyede 60 kare ve 4K çözünürlükte çarpıcı HDR video kaydetmek için yüksek performanslı Ambarella H2 yonga seti ile birlikte çalışan güçlü bir kamera sistemi ile donatılmıştır..265 kodekler... Kamera merceği, yüksek kaliteli cam optik kullanır ve EVO'yu geniş dinamik aralıkla eşit derecede etkileyici 12MP hava fotoğrafları yapar.

Maks.kaldırma mesafesi 7 km. Maks. yatay uçuş hızı 72 km / s. Maks. uçuş süresi 30 dakikadır. Çıkış tarihi: Ocak 2018 Fiyat: 799 dolardan itibaren. Autel Evo hakkında daha fazla ayrıntı incelememizde bulunabilir.

Autel Robotics EVO(9599)başlangıç ​​fiyatı799]
8.944444444444
Fiyat
7/10
Fotoğraf Makinesi
9/10
İşlevsellik
9/10
Uçuş süresi
9/10
Uçuş performansı
) 9/10
Kompaktlık
10/10
Seçenekler
8/10
Güvenilirlik
10/10
Fiyat / Performans
10/10

Artılar

 • Katlanabilir tasarım
 • Geniş bilgi içeren kompakt ve kullanışlı kontrol paneli OLED ekran
 • Mobil uygulama (kullanışlı ve bilgilendirici arayüz)
 • Uçuş performansı tutma konumu (kuvvetli rüzgarda bile güvenle tutma konumu)
 • Konumlandırma doğruluğu
 • 4K 60 fps'de (genel görüntü kalitesi)
 • Ön ve arka engel algılama sensörleri
 • 7 km'ye kadar mesafe
 • Otonom uçuş modları
 • Uçmaya hazır kutunun

Eksileri

 • İzleme modunda nesne kaybına eğilimli
 • Arka sensörlerin yapısı üzerinde son derece talepkar tanınan yüzey

Video

p'de Autel Robotics Evo drone'nun gösterimi Dinamik İzleme modu.

7. DJI Phantom 4 Pro V2.0

Efsanevi Phantom serisinin en üst çözümü ve şu ana kadar piyasadaki en iyi drone fiyat / performans oranı İHA kullanımının gerekli olduğu tüm insan faaliyet alanlarındaki profesyonellerin tanınması. Geliştirici tarafından, üç nesne izleme senaryosunu (Profile, Spotlight, Circle, Terrain Follow) destekleyen, zaman içinde test edilmiş ActiveTrack teknolojisi ile birlikte çalışan, güçlü bir 5 yönlü engellerden kaçınma sistemine sahip profesyonel bir giriş seviyesi drone olarak konumlandırılmıştır. yanı sıra Draw Waypoints, TapFly, Tripod ve Gesture gibi uçuş ve çekim modlarıyla birlikte.

P4 Pro V2.0'ın ayırt edici özelliği güçlü kamera sistemidir. 1 inç CMOS sensör üzerine kurulu, değişken diyafram açıklığına ve mekanik deklanşöre sahip profesyonel, yüksek performanslı 20 MP 4K kamera, gemiye kuruludur. Son derece hassas ve inanılmaz derecede pürüzsüz 3 eksenli bir gimbal ile birleştiğinde drone, sinematografi, haritacılık ve 3D modelleme gibi alanlarda zahmetsizce çalışır.

Modelin temel özelliklerinin listesi ayrıca şunları içerir: OcuSync dijital video iletim teknolojisi, D-Log M renk profili, DNG fotoğraf formatları (RAW), H.264 / H.265 video kodekleri. Maks. FPV kaldırma mesafesi 10 km. Maks. uçuş süresi 30 dk. Maks. yatay uçuş hızı 72 km / s. Çıkış tarihi: Mayıs 2018 Fiyat: 1.599 $ 'dan itibaren. incelememizde DJI Phantom 4 Pro V2.0 hakkında daha fazla bilgi edinin.

DJI Phantom 4 Pro V2.0$1599'dan
9.1111111111111
Fiyat
8/10
Kamera
10/10
İşlevsellik
10/10
Uçuş süresi
10/10
Uçuş performansı
10/10
Kompaktlık
5/10
Tamamlama
10/10
Güvenilirlik
10 / on
Fiyat / Performans
10/10

Artılar

 • Kalite
 • Tasarım
 • Değiştirilmiş düşük gürültülü güç ayarı
 • Uçuş özellikleri
 • Bağımsız nitelikler
 • Video iletim sistemi OcuSync
 • Kamera / Mech. deklanşör / Gimbal (bir niş içinde en iyi çekim kalitesi)
 • 7 km'ye kadar mesafe
 • Fiyat

Eksileri

 • Yan engel sensörleri tüm uçuş modları için etkin değil
 • Taşıma sırasında hacimli bagaj

Video

ActiveTrack Modunda DJI Phantom 4 Pro V2.0 Drone Gösterisi.

6. DJI Inspire 2

Pahalı sinema araçlarıyla eşleşme potansiyeline sahip, mevcut en iyi profesyoneldir. Üç yüksek performanslı hızlı değiştirilebilir kamera (Zenmuse X4S / X5S / X7) temelinde oluşturulan güçlü bir video sistemine ek olarak, makine tam otomatik uçuş ve çekim modunda çalışmasına izin veren daha az güçlü bir yazılım almadı. Kullanıcının emrinde yedi adede kadar otomatik mod vardır ve bunlardan ikisi (Spotlight Pro ve ActiveTrack), 94 km / s'ye kadar hızlarda çeşitli yürütme senaryolarında nesne takibini sağlamak için uygulanır.

Drone'nun temel özellikleri listesinde: magnezyum ve alüminyum alaşımından yapılmış gövde, değişken pozisyonlu karbon kirişler (Uçuş / İniş), çevreleyen dünyanın 4 taraflı görselleştirilmesi, atalet navigasyon sistemi kompleksinin kopyalanması (arızalardan korkmaz), ısıtma fonksiyonlu iki pille çalışır, 2500 - 5000 metre yükseklikte çalışma yeteneği, drone'nun ayrı kontrolü için Frontal FPV kamera (pilot / kameraman), bir dizi profesyonel kamera 320 derecelik dönüş aralığına sahip 3 eksenli yüksek hassasiyetli gimbal, video işleme ve depolama: RAW 6K @ 4.44 Gbps, desteklenen video codec bileşenleri: H.265 / H.264, CineCore 2.1 görüntü işleme sistemi, desteklenen video formatları: Adobe CinemaDNG 6K / AppleProRes 5.2K, DJI CINESSD sürücüleri desteği, bir dizi profesyonel eklenti desteği. Aksesuarlar.

Maks. kaldırma mesafesi 7 km. Maks. yatay uçuş hızı 94 km / s. Maks. uçuş süresi 27 dk. Çıkış tarihi: Kasım 2016 Fiyat: 3.299 dolardan itibaren. DJI Inspire 2 hakkında en ayrıntılı bilgi için incelememize bakın.

DJI Inspire 2başlangıç ​​fiyatı3299]
9.31111111111
Fiyat
10/10
Kamera
10/10
İşlevsellik
10/10
Uçuş süresi
9/10
Uçuş performansı
) 10/10
Kompaktlık
5/10
Seçenekler
10/10
Güvenilirlik
10/10[1 188]
Fiyat / Performans
10/10

Artılar

 • Kalite
 • Tasarım
 • Güvenilir (yedek sensör kompleksi 2 pil)
 • Uçuş performansı (Kontrol edilebilirlik / Dinamik)
 • Profesyonel sinema potansiyeli
 • Desteklenen kameralar
 • Ayrı kontrol özelliği (Drone / Çekim)
 • Otomatik uçuş ve çekim modları
 • Uçuş süresi
 • Fiyat

Eksileri

 • Boyutlar
 • Gürültülü

Video

DJI Inspire 2 drone'nun ActiveTrack modunda gösterimi.

5. DJI Mavic 2

İlk versiyona yakın benzerliğine rağmen, Mavic 2 Pro ve Mavic 2 Zoom drone'ları, geliştirilmiş kamera da dahil olmak üzere hemen hemen her açıdan önemli bir iyileştirme paketi aldı. performans, aktarım videosu, uçuş süresi, uçuş hızı, daha az gürültü, çok yönlü engel algılama, akıllı uçuş modları ve benzersiz Hyperlapse işlevi. Mavic 2 dronları, 6 yönden gelen engelleri algılayabilir. Ayrıca Gelişmiş Pilot Yardım Sistemini (APAS) kullanarak önden ve arkadan engellerin etrafından uçabilirler. Yeni akıllı işlevlerin cephaneliği şunları içerir: ActiveTrack 2.0, son işlem gerektirmeyen Hyperlapse çekim modu, önceden ayarlanmış altı QuickShots modu, otomatik uçuş modu ve ikinci nesil İlgi Çekici Noktalar (POI 2.0 veya İlgi Çekici Nokta), Yol Noktası Navigasyonu, Sinema Modu.

İkinci nesil ActiveTrack nesne izlemeden sorumludur. Trace / Spotlight / Parallel nesnesini takip etmek için üç senaryo vardır. Teknoloji, daha üretken bir büyüklük sırası haline geldi ve 16'ya kadar nesnenin / kişinin tanınmasını sağlıyor. Hız aralığı 72 km / s'ye genişletildi. Drone artık bir kişiyi veya nesneyi izlemek için uçuşunu otomatik olarak ayarlıyor. AT algoritmaları, bir nesnenin görüş alanından anlık olarak kaybolmasına bile izin verir, bu da kesintisiz daha güvenilir izleme performansına katkıda bulunur.

Mavic 2'nin video görüntüleri inanılmaz. Mavic 2'nin her iki versiyonu da hemen hemen her durumda sorunsuz, sabit 4K çekim sağlayan en yeni kamera sistemleriyle donatılmıştır. Profesyoneller için çok çeşitli ayarlarla birlikte çeşitli renk profilleri mevcuttur.

M2'nin temel uçuş özelliklerinin listesi: Maks. kaldırma mesafesi 10 km. Maks. yatay uçuş hızı 72 km / s. Maks. uçuş süresi 31 dk. Çıkış tarihi: Kasım 2018 Fiyat: 1.349 dolardan itibaren. DJI Mavic 2 hakkında en ayrıntılı bilgi için incelememize bakın.

DJI Mavic 2 ProBaşlangıç ​​fiyatı1599
9.1666666666667
Fiyat
6/10
Kamera
10/10
İşlevsellik
10/10
Uçuş süresi
10/10
Uçuş performansı
10/10
Kompaktlık
9/10
)
Tamamlama
10/10
Güvenilirlik
10/10
Fiyat / Kalite
10/10
)

Profesyoneller

 • Taşınabilir
 • Sağlam
 • Zoom / Pro Kameralar (Yetenekler ve Kalite)
 • Dinamik [1303
 • APAS

Eksileri

 • 60 fps'de 4K çekim yapmıyor
 • Suya ve toza dayanıklı değil
 • Kameraları yalnızca servis merkezi aracılığıyla değiştirme yeteneği
 • Selefinden farklı olarak, Wi-Fi bağlantısı yoktur (örneğin, bir akıllı telefondan drone başlatmak imkansızdır, örneğin, hava taşıtı ActiveTrack nesnesinin otomatik izleme modunda çalıştığı bir bisiklet sürüşü sırasında çok önemlidir). Sonuç olarak, direksiyon simidindeki tandemi (akıllı telefon uzaktan kumandası) sabitlemekle sürekli uğraşmanız gerekir.

Video

ActiveTrack 2.0 modunda DJI Mavic 2 drone'nun bir gösterimi.

4. DJI Mavic Air 2

Popüler hobici selefinin tamamen elden geçirilmiş ikinci versiyonu. Ürünün orta fiyat konumuna rağmen, geliştirici yeni ürüne o kadar güçlü bir potansiyel koydu ki, premium Mavic 2 satın almanın alaka düzeyi birçok kişi için sorgulandı ve piyasaya sürüldükten bir süre sonra yeni ürün en iyi unvanını kazandı. Kalite, üretilebilirlik ve fiyat açısından GPS drone....

MA2'nin temel özellikleri arasında, en iyi Follow Me modlarının hem en üst hem de tamamen yeni sürümlerini birleştiren güçlü ve yeni bir dizi akıllı FocusTrack moduyla birlikte çalışan mükemmel bir 3 yönlü görüntüleme sistemi bulunur - Spotlight 2.0, ActiveTrack 3.0 ve çeşitli senaryolarda, çekim için kullanıcı tarafından seçilen nesneleri akıllıca tanımaya ve izlemeye izin veren POI 3.0 (İlgi Çekici Noktalar). Ayrıca cephanede, yerleşik bir Bayer renk filtresi dizisi ile 0,8 μm piksel boyutuna sahip 1/2 inç Sony IMX586 CMOS matrisi üzerine kurulu gelişmiş bir üçüncü nesil pilot yardım sistemi APAS 3.0, 48MP 4K kamera, 3- eksen yüksek hassasiyetli mekanik gimbal, dijital video iletim teknolojisi OcuSync 2.0.

Maks. FPV kaldırma mesafesi 10 km. Maks. uçuş süresi 34 dk. Maks. yatay uçuş hızı 68,4 km / s. Eksiksiz bir QuickShot modu paketi. D-Cinelike renk profili ve H.264 / H.265 video codec bileşenleri. Çıkış tarihi: Nisan 2020 Fiyat: 799 dolardan itibaren. Maks. DJI Mavic Air 2 ile ilgili ayrıntılar için incelememize bakın.

DJI Mavic Air 2$799
9.08888888889
Fiyat
8/10
Kamera
9/10
İşlevsellik
9/10
Uçuş süresi
8/10
Uçuş performansı
10/10
Kompaktlık
9/10
)
Tamamlama
10/10
Güvenilirlik
10/10[137 7]
Fiyat / Kalite
10/10

Profesyoneller

 • Taşınabilir Tasarım / Katlanabilir
 • Ön / Arka ve Alt Çevresel Görüntüleme Sistemi
 • OcuSync 2.0 Dijital Video İletimi (Maks. FPV mesafesi 10 km) / DJI Smart Controller'ı destekler
 • Maks.uçuş süresi 34 dk
 • 48MP 4K kamera (rakipler arasında en iyi çekim kalitesi) / 4K @ 60 fps
 • Fotoğraf / video çekiminde en iyi potansiyel (çeşitli modlar ve işlevler sayesinde) filme alınan malzemenin kalitesi)
 • D-Cinelike renk profili (son işlemde daha fazla özgürlük)
 • FocusTrack Akıllı Takip Modu Seti
 • APAS 3.0 (Güvenli Kontrol)
 • Fiyat

Eksileri

 • Algılanmadı

Video

ActiveTrack 3.0'da DJI Mavic Air 2 ile Motion Track'te Skydio 2'nin bir gösterimi.

3. Autel Evo 2

Autel Robotics'in birçok farklı görevi çözmek için kullanılabilecek, hızlı değişen faydalı yüke sahip en iyi taşınabilir platformu. yüksek kaliteli fotoğraf / video çekimi, haritalama, denetleme, izleme, kolluk kuvvetleri, yangınla mücadele ve acil durumlar gibi alanlarda modern bir insan. Geliştirici tarafından yüksek teknolojili DJI Mavic 2 Pro'ya tavizsiz bir yanıt olarak uygulandı.

Modelin temel özellikleri şunları içerir: kapsamlı engel algılama ve kaçınma sistemi, patentli Dynamic Track 2.0 ™ sistemi (insanlar, hayvanlar ve araçlar dahil olmak üzere 64'e kadar nesneyi tanır ve takip eder), 8'den fazla yeni akıllı uçuş ve çekim modları, üç hızlı değiştirilebilen kamera (isteğe bağlı 48MP 8K / 20MP 6K / 48MP 8K Termal Görüntüleyici), 10-bit A-LOG Renk modu, 10-bit 4K HDR video modu.

Maks. kaldırma mesafesi 9 km. Maks. uçuş hızı 72 km / s. Maks. uçuş süresi 40 dk. Çıkış tarihi: Ocak 2020 Fiyat: 1.349 dolardan itibaren. Autel Evo 2 hakkında daha fazla ayrıntı incelememizde bulunabilir.

Autel Evo II Pro1795
9.16666666667
Fiyat
6/10
Kamera
10/10
İşlevsellik
10/10
Uçuş süresi
10/10
Uçuş performansı
10/10
Kompaktlık
9/10
)
Tamamlama
10/10
Güvenilirlik
10/10
Fiyat / Kalite
1481) 10/10
1482)
)

Profesyoneller

 • Taşınabilir (Katlanmış boyut)
 • Hızlı değiştirme seçenekleriyle 3 kamera seçeneği
 • Çekim kalitesi 6K kamera
 • ) 10-bit A-LOG Renk modu (son işlemde daha fazla özgürlük)
 • 10-bit 4K HDR video modu
 • Dinamik (72 km/saate kadar)
 • ) Kontrollü
 • Kapsamlı Engelden Kaçınma ve Kaçınma Çalışması / Dinamik İz 2.0 Çalışması
 • Maks. uçuş süresi 40 dak
 • Maks. FPV kaldırma mesafesi

Eksileri

 • RF'de resmi olarak sağlanmaz / RF'de servis desteği yok
 • Suya karşı koruma yok ve toz
 • Şüpheli çekim kalitesi 8K kamera (muhtemelen sonraki donanım yazılımı güncellemeleriyle düzeltilmiştir)

Video

Dynamic Track 2.0 modunda Autel Evo 2 drone'nun gösterimi.

2. DJI Air 2S

DJI'nin neredeyse tüm üst segmentlerine uymayı başardığı günümüzün en iyi hepsi bir arada giriş seviyesi çözümü teknolojileri ve uygun fiyata bir ürün sunuyoruz. Başka bir deyişle, piyasada Air 2S ile rekabet edebilecek benzer orta bütçeli teklifler yok.

Parlak modelin temel cephaneliği şunları içeriyordu: 595 gram uçuş ağırlığı, 2,4 mikron piksel boyutuna sahip 1 inç CMOS sensör üzerine kurulu 20MP 5K kamera, dört yönlü engel algılama ve uçma sistemi, bir dizi akıllı izleme modu FocusTrack (Spotlight 2.0 / ActiveTrack 4.0 / Point of Interest 3.0), Gelişmiş Pilot Yardım Sistemi APAS 4.0, DJI AirSense Güvenlik Sistemi, Öncü Akıllı Uçuş ve MasterShots işlevi, 6 × otomatik uçuş ve QuickShot modları, 4 -mode 4K Hyperlapse, 3 modlu panoramik çekim, 10-bit renk profili Dlog-M, 12.6 durağa kadar dinamik aralıklı RAW, DJI O3 dijital video iletim teknolojisi (OcuSync 3.0).

Maks. kaldırma mesafesi 12 km. Maks. uçuş hızı 68,4 km / s. Maks. uçuş süresi 31 dk. Çıkış tarihi: Nisan 2021 Fiyat: 999 dolardan itibaren. DJI Air 2S hakkında en detaylı bilgiyi incelememizde bulabilirsiniz.

DJI AIR 2S$999
9.08888888889
Fiyat
7/10
Fotoğraf makinesi
10/10
İşlevsellik
10/10
Uçuş süresi
7/10
Uçuş performansı
) 10/10
Kompaktlık
9/10
Tamamlama
10/10
Güvenilirlik
10/10
Fiyat / Kalite
10/10
)

Artılar

 • Taşınabilir tasarım / Katlanabilir tasarım
 • 4 yönlü görüntüleme sistemi
 • OcuSync 3.0 dijital video teknolojisi (Maks. FPV mesafesi 12 km) / Destek DJI Smart Controller
 • Maks.uçuş süresi 31 dak
 • 2,4 μm piksel boyutuna sahip 1 inç CMOS sensör üzerine kurulu 20 MP 5K kamera
 • dinamik aralığa sahip 10 bit Dlog-M / RAW renk profili 12.6 durağa kadar
 • ActiveTrack 4.0
 • DJI AirSense / APAS 4.0 Güvenlik Sistemleri
 • MasterShots Öncü Akıllı Uçuş ve Yakalama İşlevi
 • Fiyat

Eksileri

 • 8 GB dahili bellek
 • Uzaktan kumandada EV kontrolü için kaydırma yok
 • Uygulama ile düzenleme 1080p ile sınırlıdır
 • Yalnızca profesyoneller için çalışan HDR HLG işlemi
 • Ham görüntüler otomatik olarak akıllı telefonlara ve tabletlere aktarılmaz

Videolar

ActiveTrack 4.0 modunda DJI Air 2S drone gösterimi.

1. Skydio 2

Bu insansız hava aracının zekası, bugün piyasadaki tüm çözümlerin kıskançlığıdır. AI için en iyi bilgi işlem platformunun kalbinde, 256 çekirdekli Pascal GPU, 4 GB RAM'li Denver 2 işlemci ve bu makineye izin veren trinoküler konfigürasyonda 6 × 200 ° 4K kamera ile birlikte çalışan NVIDIA Jetson Tegra X2 hemen hemen her türlü çevre koşulunda (oda, şehir, orman) akıllı izleme modlarında (Hareket Yolu / Sabit Yol) stabilize yüksek kaliteli hava fotoğrafçılığı yapmak. 12MP 4K HDR 3 eksenli mekanik gimbal, Qualcomm RedDragon ™ QSC605 ile eşleştirilmiş 1 / 2.3 inç Sony IMX577 CMOS sensör, yüksek teknoloji yapılandırmasını tamamlıyor.

Drone, üç cihazdan biri tarafından kontrol edilebilir: bir akıllı telefon (iOS / Android), bir taşınabilir kumanda Skydio Beaconakıllı telefonla eşleştirilmiş bir uzaktan kumanda

Maks. kaldırma mesafesi 3.5 km. Maks. otomatik modda uçuş hızı 58 km / s. Maks. uçuş süresi 23 dk. Çıkış tarihi: Kasım 2019 Fiyat: 1349 dolardan itibaren. En akıllı Skydio 2 drone ile ilgili ayrıntılar incelememizde.

Skydio 21349'den
9
Fiyat
8/10
Kamera
9/10
İşlevsellik
10/10
Uçuş süresi
7/10
Uçuş performansı
10/10
Kompaktlık
8/10
Tamamlama
10/10
Güvenilirlik
10/10
Fiyat / Kalite
10/10

Artılar

 • Taşınabilir tasarım / Kalite
 • Geliştirici garantisi
 • Yapay zeka algoritmalarında uygulanan engelleri belirlemek ve etrafından dolaşmak için benzersiz bir sistem
 • Dinamik (58'e kadar) otomatik modda km / s)
 • Güçlü 4K fotoğraf / video sistemi
 • 3 eksenli mekanik. gimbal
 • Otomatik uçuş ve çekim modları
 • Kontroller: Akıllı Telefon / İşaretçi / Uzak Akıllı Telefon / Apple Whatch
 • Maks. mesafe 3.5 km
 • DroneDeploy ile uyumlu

Eksileri

 • Katlanmayan yapı
 • İniş ayağı yok
 • Resmi olarak Rusya Federasyonu'na tedarik edilmedi

Video

Skydio 2 drone'unun gösterimi Hareket modunda İz.

.