Quadlabs Siccario FPV Cinelifter: Profesyonel FPV çekimi için çok yönlü platform.

Evrensel FPV platformu

Quadlabs (Sendrones olarak da bilinir), Andy Schoen ve Gabriel'den gelen adamların üzerinden yarım yıldan az bir süre geçti. Kocher, DSLR kameraları neşeyle taşıyabilen ilk sinematik FPV drone'larını - Thicc

Siccario FPV Cinelifter, sinematik FPV çekimi için çok yönlü bir platformdur. Siccario (Sicc) X8, olağanüstü düzgün ve istikrarlı uçuş için dönme ataletini en aza indirmek için kameranızı drone'nun tam kalbine yerleştirmenize olanak tanır. Siccario, kameraya doğru dikkati, konumlandırmayı ve ayarlanabilir açıları veren türünün ilk platformudur. Özel olarak tasarlanmış "Arching Arm Design" serbest iniş ayakları, X8 motor konfigürasyonu ile birleştiğinde, şu anda mevcut olan diğer Cinelifter platformlarından önemli ölçüde daha az olan hafif ve kompakt bir tasarımda ekstra itme sağlar. Tüm montaj malzemeleri, her zamanki gibi Andy Schoen tarafından blogunda belgelenmiştir.

Özellikler

 • Kullanıcıya kompakt S35 veya tam sürümde ikincisinin dinamik çok yönlülüğünü sağlamak için Zcam ve Red Komodo için özel olarak tasarlanmış ve ayarlanmıştır -boyutlu muhafazalar ve kombinasyon lensleri.
 • X8 konfigürasyonu, düşük hızlardan 100 km/s hıza (yüke bağlı olarak) yumuşak ve sabit bir geçişle çekimler yapmak için kararlı, güçlü itiş gücü sağlar ve her an daldırmanın gerektirdiği performans kalitesiyle yakalar. profesyonel sinematik içerik...
 • -20 ° ila 40 ° arasında ayarlanabilir kamera montajı (Komodo kamera için -18 °)
 • Her kutuda en iyi genel performansı sağlamak için Andy ve Gabriel tarafından tasarlanan ve test edilen Peynir Plakası ve damperler SteadXP aracılığıyla optimizasyon dahil, stabilizasyon yönteminden bağımsız olarak kamerayı formatlayın.
 • XT90-AS konektörlü sadece bir 6S pil ile çalışır
 • 3 kanatlı pervaneler.
 • Yüke ve kullanılan pile bağlı olarak 3-6 dakika arası uçuş süresi (6S pil 3300-4000 mAh kapasiteli Zcam ve Komodo kameralarla tavsiye edilir)
 • 1-2 kg'dan başlayan yük. Önerilen optimum yük 1,5 kg.
 • Kameraları kontrol etmek ve çalıştırmak için isteğe bağlı ekipman ve özelleştirilebilir aksesuarlar
 • En iyi görüş ve tavizsiz çekim için bir DJI dijital FPV sistemi ile donatılmıştır.
 • Tamamen monte edilmiş, test edilmiş ve ayarlanmış (ABD'de) Zcam ve Komodo kameraları ile yüke ve ortama göre UAV Tech'den bireysel ayarlama imkanı ile uçuş için.
 • Hard Shell Drone Taşıma Çantası (Opsiyonel)
 • Yenileme Servisleri (Onarım ve/veya yükseltmeler için ücretsiz servis; sadece parça ve nakliye ücreti ödersiniz)

Görünüm

)

Spesifikasyon

Uçuş Kontrolörü:
Bireysel olarak yapılandırılabilir ve kurulabilir F7 Dual Gyro Betaflight
Uçak Gücü:
6S (25V)
Motorlar:
2806.5 1300KV
ESC:
Çift 4 Kanal 60A
Desteklenen pervane boyutları:
7 inç (8 inçlik sahneler yüke bağlı olarak kullanılabilir)
FPV:
DJI Dijital FPV sistemi
Alıcı (opsiyonel):
Crossfire veya DJI S Veriyolu
Pil konektörü:
XT90-AS
Uçak ağırlığı (yalnızca drone):
900 g

Fiyat ve bulunabilirlik

Siccario FPV Cinelifter drone 3,999 dolardan başlayan fiyatlarla ön siparişe açıktır (fiyat, yapılandırma). Beklenen üretim başlangıcı, Eylül 2020'nin sonudur. İlk gönderiler, ilk gelene ilk hizmet esasına göre, Ekim 2020'nin ortasından daha erken başlamayacaktır. Geliştirici ayrıca, ilk partinin sınırlı bir üretim döngüsü olduğunu ve daha sonra birimler satıldıkça teslimat sürelerinin artmasını önlemek için talep arttıkça artacağını belirtiyor.

.