VIFLY Finder 2: En akıllı bağımsız İHA zili.

Giriş

Yarım yıldan az bir süre kaldı VIFLY, bağımsız sesli uyarıcının "Finder" ikinci versiyonunu nasıl duyurdu? Boyutlar ve ağırlık (5gr) değişmeden kaldı, cihazın doldurulması, İHA kullanıcıları tarafından açıkça takdir edilecek bir dizi temel özelliğin eklenmesi nedeniyle rafine edildi.

VIFLY, RTF formatındadrone yarışları seri yarış droneları geliştiricisidir.

Özellikler

  • Bağımsız (30 saate kadar)
  • Gelişmiş ViSense teknolojisi
  • Herhangi bir uçuş kontrolörü ve PWM alıcısı ile uyumlu
  • 100dB'den fazla sinyal hacmi
  • Parlak LED arka ışık
  • 2 kapatma seçeneği

Görünüm

Spesifikasyon

Marka:
VIFLY
Model:
Bulucu 2
Ağırlık:
5g
)
Maks. hacim:
105dB
Maks. pil ömrü:
30 saat
Şarj süresi:
1,5 saat
Güç kaynağı:
80mAh LiPo
Giriş voltajı:
4.5-8.5V

Özerklik

Buzzere kesintisiz güç beslemesi, dahili 80mAh LiPo tarafından sağlanır. Akıllı modlar sayesinde maksimum 30 saat pil ömrü sağlar.

ViSense teknolojisi

Bir ışık sensörü (foto sensör veya foto dedektör) ile birlikte çalışan gelişmiş ViSense teknolojisi, sesli uyarının otomatik olarak "Gündüz" modundan "Gündüz" moduna geçmesini sağlar. "Gece" modu. "Gündüz" modunda, sesli uyarı yalnızca güçlü bir sesli sinyal verir. "Gece" modunda, parlak bir LED arka ışık ünitesi bağlanır (hızla yanıp söner).

Gece modunda, çevreyi rahatsız etmemek ve pil şarjından tasarruf etmek için sesli uyarının "Uyku modu" olarak adlandırılan duruma geçebileceğine dikkat edilmelidir. İşlev, özellikle drone kendi aydınlatmasına sahip olmadığında, gece uçuşlarını sevenler tarafından takdir edilecektir.

Mute

Buzzer iki mute seçeneğini destekler:

  1. Düğmeyle Kapatma: Uçağı kapatın ve sesli uyarı üzerindeki kapatma düğmesini 1-5 saniye basılı tutun, ardından bırakın.
  2. Uçak pilinin bağlantısını kesin: Uçak pilinin bağlantısını kesin, ardından pili 3-6 saniye içinde yeniden bağlayın ve yeniden ayırın.

Zil kapanmadan önce üç kez bip sesi çıkaracaktır.

Uyumluluk

VIFLY Finder 2, mevcut herhangi bir PC ve PWM alıcısı ile arayüz ile uyumludur. Ek yapılandırma gerektirmez, bağlandığında cihazı otomatik olarak tanır.

Bağlantı şeması

Fiyat

VIFLY Finder 2 geliştirici tarafından uygulanır kendi İnternet mağazası aracılığıyla ve ayrıca İnternet ticaret platformu Banggood aracılığıyla 16 $ fiyatla.

Fotoğraf

Bağımsız sesli uyarılı fotoğraf VIFLY Finder 2:

Video

VIFLY Finder 2:

kullanımına ilişkin video talimatı.